Get it on Google Play
Filo Denizcilik
Girne - Tasucu - Girne Hattı Online Gemi Bileti Satışı19/03/2019
Online Bilet
Türkçe Ελληνικά English
Yolcular
SİVİL (12+)
ÖĞRENCİ
ASKER / SUBAY
GAZİ / ENGELLİ / DİPLOMAT
SUBAY AİLESİ
ÇOCUK (7-12) YAŞ
BEBEK (3-6) YAŞ
BEBEK (0-2) YAŞ
ARABA
JEEP
MİNİBÜS / VAN
KARAVAN
KAMYONET
RÖMORK
OTOBÜS
MOTORSİKLET
VAN+RÖMORK

Bilet satışında ruhsatta yazan araç cinsi dikkate alınacaktır.
***MERSİN - GAZİMAGOSA BİLETİ ALAN YOLCULARIMIZIN, OPERASYONEL NEDENLERDEN DOLAYI SAAT : 18:00 'A KADAR MERSİN BİLET OFİSLERİMİZDEN CHECK-İN YAPTIRMALARI RİCA OLUNUR. ***
 • NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE YENİ KİMLİK BAŞUVURUSUNDA BULUNAN KİŞİLERİN ALMIŞ OLDUKLARI KİMLİK YERİNE GEÇEN ONAYLI GEÇİCİ KİMLİK BELGESİ VE ESKİ KİMLİKLERİ İLE ÇIKIŞLARINA İZİN VERİLMEMEKTEDİR. YENİ KİMLİK BAŞVURUSU YAPILMADIYSA ESKİ KİMLİKLER İLE ÇIKIŞ YAPILABİLİR.
 • K.K.T.C'YE GEÇİŞ YAPACAK OLAN ASKERİ PERSONELLERİN HUDUT GEÇİŞ BELGELERİNİN 15.07.2016 TARİHİNDEN SONRA DÜZENLENMİŞ OLMASI VE HUDUT GEÇİŞ BELGELERİNİN GEÇERLİLİK TARİHİNİN YAZMASI GEREKMEKTEDİR.
 • ONLİNE BİLET ALIMLARINDA T.C. KİMLİK NUMARASININ YOLCULARIMIZ TARAFINDAN EKSİKSİZ ŞEKİLDE GİRİLMESİ RİCA OLUNUR.
 • K.K.T.C.'YE ÇIKIŞ YAPACAK OLAN ER VE ERBAŞLARIN YANLARINDA MUTLAKA HUDUT GEÇİŞ BELGELERİNİ BULUNDURMALARI ZORUNLUDUR.
 • EMEKLİ OLAN ASKERİ PERSONELLERİN EMEKLİ KİMİLK KARTLARINI MUTLAKA YANLARINDA BULUNDURMASI GEREKMEKTEDİR.
 • TÜRKİYE'DE VE K.K.T.C.'DE İŞÇİ OLARAK ÇALIŞMAKTA OLAN YOLCULARIMIZIN ÇIKIŞLARINDA HERHANGİ BİR PROBLEM YOKTUR.
 • KAMU PERSONELİ OLMAYAN YOLCULARIMIZIN NÜFUS CÜZDANI İLE ÇIKIŞLARINA HERHANGİ BİR PROBLEM YOKTUR.
 • ONLİNE BİLET ALIMLARINDA ULAŞILABİLECEK CEP TELEFONU NUMARASI GİRİLMESİ RİCA OLUNUR.
 • ***GİRNE BELEDİYE VERGİ ÜCRETİ BİLET SATIŞI SIRASINDA TAHSİL EDİLECEK OLUP YOLCULARIMIZIN KENDİLERİNDEN VE ARAÇLARINDAN GİRNE-TAŞUCU SEFERLERİNDE LİMAN İÇERİSİNDE GİRNE BELEDİYESİ TARAFINDAN VERGİ TAHSİLATI YAPILMAYACAKTIR***
  ***** ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ *****
 • YURT DIŞINA ÇIKIŞLARDA KİMLİK VEYA PASAPORT HARİCİNDEKİ DİĞER KİMLİK BELGELERİ GEÇERSİZDİR.
 • NÜFUS CÜZDANI İLE ÇIKIŞ YAPACAK OLAN 18 YAŞ ALTI YOLCULARIN EBEVEYNLERİNDEN BİR TANESİ VEYA HER İKİSİDE YANINDA DEĞİL İSE OLMAYAN EBEVEYNLERİNDEN NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.
 • ÖZEL ARAÇLARI İLE YURT DIŞINA ÇIKACAK OLAN ŞAHISLARDA ŞOFÖRÜN MUTLAKA PASAPORTUNUN OLMASI GEREKMEKTEDİR.ÇIKIŞ YAPACAK OLAN ARAÇ KENDİ ADINA DEĞİL İSE NOTER ONAYLI VEKALETNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.KIBRISTA GÖREV YAPAN ASKERİ PERSONELLERİN ARAÇ ÇIKIŞINDA HUDUT GEÇİŞ BELGESİ İLE ARAÇLARINI YURT DIŞINA ÇIKARTABİLİRLER.
 • YURT DIŞINA ÇIKACAK OLAN ARAÇTA RUHSAT SAHİBİNİN VEKALET VERMİŞ OLDUĞU KİŞİ BİRİNCİ DERECEDEN YAKIN AKRABASI DEĞİL İSE, ARAÇ EN FAZLA 3 YAŞINDA OLMASI GEREKMEKTEDİR.
 • ***** DİKKAT*****
  ***TAŞUCU BELEDİYE YOLCU VERGİ ÜCRETİ BİLET SATIŞI SIRASINDA TAHSİL EDİLECEK OLUP YOLCULARIMIZDAN TAŞUCU-GİRNE SEFERLERİNDE LİMAN İÇERİSİNDE VERGİ TAHSİLATI YAPILMAYACAKTIR*** ÜCRETSİZ ŞOFÖR" KAMPANYAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. ARAÇLA SEYAHAT EDECEK YOLCULARIMIZIN SEÇİM YAPARKEN ARAÇ ŞÖFÖRÜ İÇİN EXTRA YOLCU SEÇMELERİNE GEREK YOKTUR.
  K.K.T.C.'ye Evcil Hayvan Giriş Şartları İçin Tıklayın.

  1-ARAÇLI YOLCULARIMIZ PASAPORT VEYA HUDUT GEÇİŞ BELGELERİNİ VE KIBRIS ÇIKIŞLI SEFERLERDE VERGİ DAİRESİNDEN ALINAN ARAÇ ÇIKIŞ BELGELERİ (KKTC PLAKALAR İÇİN) VEYA KKTC YE GİRİŞTE VERİLEN G104 BELGELERİNİ (SARI VEYA PEMBE RENKLİ)(YABANCI PLAKALAR İÇİN) MUTLAKA YANLARINDA BULUNDURMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

  2- İNTERNETTEN BİLET ALAN YOLCULARIMIZIN ÇOK SEÇİMLİ YOLCU TÜRÜNE AİT VERGİLERİ 27.01.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE BİLET E DAHİL EDİLMİŞTİR.

  3- ARAÇLA SEYAHAT EDECEK YOLCULARIMIZIN ŞOFÖR VE ARAÇ İÇİN ÖR: "1 ARABA" SEÇİMİ YETERLİ OLACAKTIR.

  4- "AÇIK" BİLET ALAN YOLCULARIMIZIN MUTLAKA BİLET SATIŞ OFİSLERİMİZLE İRTİBATA GEÇEREK BİLETLERİNİ YER DURUMU MÜSAİT BİR SEFER İÇİN ONAYLATMALARI GEREKLİDİR.

  (GİRNE=03928156501-MAGOSA=03923656535- TAŞUCU=03247414330 - MERSİN=03242370104)
  3DSecure sistemi ile sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  Rota & Tarih Seçimi (Adım 1/4)

  Yolculuk yapacağınız rotayı, tarihi ve yolculuk türünü seçin:

  Hat:
  Yolculuk Türü:
  Çıkış Şehri:
  Varış Şehri:
  Gidiş Tarihi

  Dönüş Tarihi

   
  Dönüş tarihinize karar vermediyseniz, dönüş biletini açık satın alabilir, daha sonra bu bileti 1 yıl içerisinde herhangi bir merkez acentemizden sefer biletine dönüştürebilirsiniz.