Dönüş tarihinize karar vermediyseniz, dönüş biletini açık satın alabilir, daha sonra bu bileti 1 yıl içerisinde herhangi bir merkez acentemizden sefer biletine dönüştürebilirsiniz.

HATIRLATMA VE DUYURULAR

***NEREDEN ALINDIĞINA BAKILMAKSIZIN BİLET FİYATLARIMIZA 29.01.2019 TARİHİNDEN İTİBAREN TÜM VERGİLER DAHİL EDİLMİŞTİR.***
***BEŞPARMAK GEMİSİ TAŞUCU MERKEZDEKİ BELEDİYE LİMANINA GİDER***
***BEŞPARMAK GEMİSİNDE ÜST KATTA ARACINIZDA AÇIK HAVADA SEYAHAT ETME FIRSATINI KAÇIRMAYIN***

FİLO DENİZCİLİK ŞTİ LTD

(GİRNE=03928156501-MAGOSA=03923656535- TAŞUCU=03247414330 - MERSİN=03242370104)
DİKKAT!!
- Bilet fiyatlarımız KADEMELİ olarak yükselmektedir. Erken bilet alımlarında avantajlı fiyatlar sizin..!!!
- Her hat için 1 aylık sefer programımızı görmek için yukarıda "Seferler" içinde yer alan "Sefer Takvimi"ne tıklayınız.
- Dönüşü açık biletler istenilen sefere atandığında mevcut seferin fiyat listesine göre FİYAT FARKI oluşabilir!!!
- Araç biletlerinde ŞOFÖR ÜCRETSİZ.
- Araç bileti alan yolcularımızın kendileri için ayrıca bilet almalarına GEREK YOKTUR. Şoför bilgileri girilirken vergi seçeneği (Asker/Sivil) statülerine göre seçilmelidir.
-Aracı ile Kıbrıs’a seyahat etmek isteyen kişi yalnızca pasaportu ile çıkış yapabilir. Yanında yolcu olarak gidecek kişiler TC kimlikleri ile çıkış yapabilir.
-Aracı yalnızca ruhsatta ismi yazan kişi Türkiye’den çıkartabilir. Ruhsat sahibi 3. bir şahsa vekalet verebilir. Vekaleti alan kişi de pasaport ile çıkmak zorundadır.
-Eğer vekalet verilen kişi ruhsat sahibinin kardeşi veya ebeveyni değil ise araç en fazla 3 yaşında olmalıdır. Aksi halde çıkışına izin verilmeyecektir.
-18 yaşından küçük yolcular, birlikte seyahat ETMEYECEK olan ebeveyn veya ebeveynlerinin noterden alacakları bir “MUVAFAKATNAME” olmadan yurt dışına çıkamazlar. Nüfus cüzdanı ile seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi, ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekiyor. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekiyor. Kıbrıs’a pasaport ile gitmek isteyen T.C vatandaşları 15 TL. çıkış harcı ödeyerek pasaport ile çıkış yapabilirler.
- Öğrenci,Asker,Gazi v.s.yolcu türlerinde bilet alan yolcularımız liman ofislerde chekin sırasında belge ibraz etmek zorundadır. Belge ibraz etmeyenlerden bilet farkı alınacaktır....
- Yolcularımızın dikkatine!!! Sefer saatinden 1 saat önce polis kontrol kapanıyor.