About Us

FİLO DENİZCİLİK, denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında kaliteyi artırmak bu alandaki ihtiyacı karşılamak, gemi operasyon alanında yaşanan sıkıntıları görerek, çözümüne katkı sağlamak için FİLO DENİZCİLİK Limited Şirketi'ni kurmuştur.

FİLO DENİZCİLİK, ait olduğu sektörde kalite ve güven odaklı hizmet vermekte, tecrübeli idari ve teknik personelden oluşan gücü ile bilgi ve birikimini internet ortamında paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

FİLO DENİZCİLİK, profesyonel kadrosu ile hizmet vermek üzere sektördeki yerini almıştır.

FİLO DENİZCİLİK, yeni kurulan bir firma olmasına rağmen hedeflenen ciroyu aşmıştır. Buradaki en büyük etkenin sektörde kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın yanı sıra, hizmet kalitesindeki süreklilik ile desteklenmesidir.

FİLO DENİZCİLİK olarak, ileriye dönük hedefimiz denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında yaşanan sıkıntılarını çözerek, Araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla da gelişen dünya teknolojisini yakından takip etmek ve bunları hizmet alanımızda paylaşmaktır. Hizmet anlayışımız ve prensiplerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz.

Hedefimiz, Kalite anlayışı doğrultusunda birinci önceliğimiz denizcilik sektöründeki yolcu ve yük taşımacılığı alanında beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Amacımız bize duyulan güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli, ve ekonomik hizmet sunmaktır. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hizmet etmektir. Talepleri taahhüt edildiği şekilde zamanında , hızlı ve güvenilir olarak mutlak memnuniyeti sağlamaktır. Hizmet sunduğumuz alanda ihtiyaç duyulan güç gereksinimlerindeki riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak, Ülkemizin değerlerine bağlı, yenilikçi uygulamalar yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır. Modern ve güvenilir bir hizmeti, bilgili uygulamalar ve teknoloji ile örnek gösterilen, toplumun, beklentileri ile hizmet alanımızın beklentilerini karşılayan, bu nitelikleri ile tercih edilen olmak asli amacımızdır.

Gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

Filo Denizcilik Ltd. Şti.